%имя файла%

%имя файла% 050 537 18 18
%имя файла% 096 537 18 18

 ул. Гагарина 8а , с 10:00 до 19:00

Ремонт MacBook у Дніпрі

Виберіть модель MacBook, щоб дізнатися про вартість ремонту.

%имя файла%

MacBook Pro

%имя файла%

MacBook Air

%имя файла%

MacBook

Ремонт MacBook у Дніпрі

Ми відновлюємо материнські плати після:

 • потрапляння води
 • коротких замикань
 • перегрівів та інших
 • фізичних впливів.
чистка MacBook

Ремонт MacBook у Дніпрі

MacBook від Apple – це компактний ноутбук, який представлений широким модельним рядом. Кожна модель безпосередньо стоїть незалежно від року випуску. Це портативні та багатофункціональні девайси, які повністю виправдовують свою ціну. Безумовна якість, швидкість роботи, компактність і довговічність. Про переваги MacBook можна говорити вічно. Було б просто бездоганно, якби Applе подбали ще й про невразливість своєї продукції в падінні, механічні пошкодження або контакти з водою. Щодо надмірної вологості, то багато «яблучних» девайсів мають певний рівень захисту, але і цього зазвичай мало, щоб уникнути неполадок. Поговоримо про особливості ремонту MacBook, про часті скарги клієнтів та часті види послуг, які нам доводилося надавати.

Заміна матриці на MacBook або заміна дисплея у зборі

Внаслідок механічного пошкодження екран макбука може перестати коректно працювати. Тріщини або пошкодження внутрішніх запчастин неможливе подальше користування девайсом і доводиться проводити заміну дисплея. Проблеми з екраном може спричинити попадання вологи всередину, перетирання шлейфів матриці. Заміна дисплея макбук також проводитися, якщо на екрані з’явилися биті пікселі, плями та смуги, спотворюється зображення.

Якщо ж удар був настільки сильним, що деформувалася верхня кришка, тільки заміна матриці не допоможе, тут потрібна заміна дисплея в зборі MacBook. Тобто заміна дисплея на макбук цілком із кришкою.

Подібний ремонт досить клопіткий та тривалий. Доведеться залишити девайс у сервісному центрі мінімум на один день, проте оновлений ноутбук зовсім не відрізнятиметься від щойно купленого.

Заміна клавіатури MacBook

Клавіатура перестала повністю чи частково працювати? Це може бути результатом влучення вологи, сміття та пилу під кнопки або механічні пошкодження. Іноді достатньо почистити клавіатуру, перепідключити шлейф, прибрати залишки вологи чи корозію, окремо замінити кілька клавіш. Якщо при натисканні заїдає одна або кілька кнопок, можна замінити їх або поставити нове кріплення.

Але за великої кількості зламаних клавіш потрібна нова клавіатура. Заміна клавіатури на макбук повинна проводитись виключно у профільному сервісному центрі.

Наші фахівці в СЦ AppleRepair виконають цю послуги максимально оперативно і за розумною вартістю.

Заміна тачпада макбуків

Поломка тачпада неможлива нормальну та повноцінну роботу з ноутбуком. Для того, щоб це виправити, потрібна заміна touch pad macbook. У яких випадках це доцільно:

 • Погане натискання;
  Надмірний контакт із рідиною;
 • Механічні ушкодження.
 • В окремих випадках проблему може вирішити чищення тачпада на макбук, проте нерідко доводить проводити повну заміну.
 • Заміна акумулятора на MacBook
 • Існує кілька основних симптомів, які натякають, що з акумулятором щось не так.
 • Макбук почав швидко розряджатися;
 • Девайс перегрівається;
 • Вимикається за відсутності зарядного пристрою;
 • Акумулятор здувся.
 • При каждой из этих признаков, необходима замена батареи на макбук.
 • Также аккумулятор может быть непродуктивным по причине естественного износа.
 • Носить с собой зарядку, не всегда практично и удобно, поэтому лучше заменить батарею на новую.
 • Еще одной причиной повреждения батареи может стать использование неоригинального зарядного устройства.
 • При попадании влаги на аккумулятор, он может раздуться и вывести из строя клавиатуру тачпад.
 • В любом случае, от помощи специалистов сервисного центра лучше не отказываться.

Чистка від пилу та заміна термопасти у Дніпрі: Чому так важливо проводити подібну профілактику?

Хоча б раз на рік ми рекомендуємо проводити чищення макбук від пилу, а за необхідності додатково замінювати термопасту. Це убереже від багатьох серйозних поломок, адже пил, що накопичується всередині, шкодить багатьом деталям, викликає перенагрів девайсу, та інші неприємності, які можуть вилитися в дорогий ремонт.

Потрібен якісний та доступний ремонт MacBook з гарантією? Звертайтеся до нашого СЦ «AppleRepair». Ми працюємо без вихідних, а також із клієнтами з інших міст.

ремонт MacBook Pro днепр

Ремонт MacBook у Дніпрі

Райони обслуговування MacBook по Дніпропетровську: Центр (Мост-сіті), ЦУМ, Пасаж, Європейська площа, Катеринославський бульвар), Гагаріна, Кірова, Робоча, Пушкіна, Чернишевського, Нагірка, Танк, Комунар, Караван, Лівобережний 2,3, Воронцова, Сонячний , Перемога, Тополя, Підстанція, Даффі, 12 квартал, Терра, Петровського.

© 2010–2021
Сервісний центр AppleRepair
Сайт має інформаційний характер і не є публічною офертою. Зазначені товарні знаки та продукція, маркована знаками для товарів, використовуються виключно для надання інформації користувачам про товар.

Наші послуги

Ремонт iPhone
Ремонт iPad
Ремонт iPod
Ремонт MacBook
Ремонт iWatch
Ремонт iMac
Ремонт Android
Ремонт IQOS

Регіони

Киев
Днепр
Львов
Харьков
Одесса
Запорожье
Каменское

Корисне

Условия гарантии
Блог
Вакансии
Контакты и адреса
Отзывы
Гидрогелевые пленки

Меню