050 537 18 18
096 537 18 18

Ремонт Apple у Львові

Оригінальні запчастини Гарантія та якість від AppleRepair

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР APPLE REPAIR

Ремонтуємо Apple. Швидко. Чесно.

iphone

Ремонт iPhone

ipad

Ремонт iPad

macbook

Ремонт MacBook

imac

Ремонт iMac

apple watch

Ремонт Apple Watch

Ремонт Apple у Львові

Ми відновлюємо материнські плати після:

  • потрапляння води
  • коротких замикань
  • перегрівів та інших
  • фізичних впливів.
Ремонт Apple в Киеве

Як ми виконуємо ремонт у Apple Repair

ДІАГНОСТИКА
Для правильної оцінки часу та складності ремонту

УГОДА ДЕТАЛІВ
Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

РЕМОНТ
Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

ПЕРЕВІРКА
Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт Apple: iPhone, Macbook, iPad, iMac на Сервісному центрі Apple у Львові

Цифрова техніка Apple створена для роботи та відпочинку. Вона відрізняється якістю, надійністю та функціональністю. Але навіть із нею іноді трапляються непередбачені ситуації, які потребують втручання майстра. Чим старша техніка, тим частіше потрібне чищення та оновлення ПЗ, заміна акумулятора та інших комплектуючих. Пов’язано це насамперед із постійним використанням гаджета. Наш сервісний центр Apple у Львові діагностує та ремонтує цифрову техніку з яблуком та усуває складні неполадки.

З якою технікою ми працюємо

Наша майстерня Епл приймає для виправлення всієї цифрової техніки цього виробника. Найпопулярніший гаджет серед користувачів – iPhone, тому він частіше за інших потребує виправлення неполадок та ремонту. Ми займаємося ремонтом iPhone у Львові вже більше 6 років, тому власники пристроїв звертаються до нас, якщо телефон невдало падає, заливається водою, гальмує або в ньому некоректно працює частина функцій.

Трохи рідше до центру ремонту потрапляють планшети iPad. Цей пристрій – мініатюрний комп’ютер, створений для роботи та відпочинку. Він, як і телефон, піддається механічним навантаженням, у яких потребує реставрації.

Портативний медіа програвач iPod ремонтується у нас. Причина поломки програвача – пошкодження роз’єму або мікросхеми після влучення вологи всередину або після падіння з висоти. Інженери з ремонту відремонтують і цей пристрій.

Не так часто ми стикаємося з ремонтом ноутбуків і комп’ютерів MacBook і iMac. Вони рідше зазнають механічних пошкоджень. Причини, через які потрібен їх ремонт, часто пов’язані з програмною частиною.

Переваги, які має наш сервісний центр Apple

Ремонт техніки Apple у Львові – складне завдання, з яким наша компанія справляється вже кілька років. Так як ця техніка спочатку дорого коштує, то помилки в діагностиці та ремонті неприпустимі. Сервіс оснащений сучасним інструментом та обладнанням, а майстри мають високу кваліфікацію, тому ми гарантуємо якісний ремонт. Крім того, наш ремонт Apple Львів має й інші переваги:

  1. авторизований сервісний центр здійснює гарантійний ремонт та післягарантійне обслуговування техніки;
  2. точна діагностика;
  3. виїзд до будинку майстра для діагностики та ремонту техніки вдома;
  4. терміновий ремонт;
  5. офіційний ремонт із використанням оригінальних комплектуючих;
  6. надання гарантії на ремонт.

Ремонт пристроїв Apple у нашому сервісі має доступну ціну. Завдяки перевагам, сервіс користується популярністю серед власників пристроїв iPhone та iPad, які залишають позитивні відгуки про нас.

Часті поломки iPhone

Найбільш поширені несправності, пов’язані з падінням пристроїв або потраплянням в них рідини та заміною розбитого скла iPhone. Ми змінюємо сенсорний екран, корпус, роз’єми та кнопки телефонів та планшетів. Саме вони першими виходять із ладу після падіння чи удару важким предметом. Усередині страждають шлейфи та мікросхеми. Після тривалого використання цифрової техніки необхідно замінити акумуляторну батарею Айфонов. Також ми налаштовуємо програмне забезпечення, встановлюємо програми, перепрошуємо пристрої.

Ремонт iPad, Macbook, iPod, Apple Watch у Львові

Спеціалізація нашого сервісного центру Apple Repair охоплює всі пристрої Apple. Ми більше 6 років займаємося ремонтом, і за цей час отримали величезний досвід у виконанні ремонтом будь-якої складності.

Власники ноутбуків Apple звертаються до нас після влучення рідин на клавіатуру. Тут ступінь пошкодження та складність ремонту залежить від часу перебування води у пристрої та її кількості.

Сервісний ремонт комп’ютерів та ноутбуків включає обслуговування програмної частини техніки. Ми встановлюємо оновлення та чистимо пристрої.

Ремонт продукції Apple стосується як апаратної, так і програмної частини. Ми завжди тестуємо пристрої перед тим, як повертати власникам.