050 537 18 18
096 537 18 18

Apple Repair

Apple Repair

Коли потрібна заміна батареї в айфоні

замена батареи на айфон

Термін дії акумуляторів будь-якого електронного гаджета обмежений, тому заміна батареї iPhone в Дніпрі є дуже актуальним питанням. При цьому потрібно обов’язково відзначити, що самостійно зробити це досить важко, оскільки є ймовірність того, що прилад зовсім вийде з ладу. Тому рекомендується шукати досвідчених спеціалістів, які можуть виконати всі дії максимально вірно.

Ознаки того, що айфон потребує заміни чи ремонту АКБ

Насправді арифметика обчислення потенційних можливостей батареї не дуже складна. Чим більше гаджет пройшов циклів зарядки, тим більша ймовірність того, що його власнику вже настав час звертатися в сервісний центр. З кожним циклом заряду втрачається певний відсоток АКБ. Повним циклом вважається процес від 0 до 100 відсотків, половинчастим – від 40 до 90 відсотків.

Що свідчить про те, що батарея вже завершує свій «життєвий шлях»?

 1. Заміна акумулятора айфон від компанії Apple може статися після того, як система його діагностики видає інформацію про наявні проблеми – саме такі можливості iOS передбачені виробником.
 2. Якщо пристрій раптово вимикається, маючи при цьому від 40% від енергії.
 3. Якщо гаджет почав гальмувати у своїй роботі.
 4. Коли спостерігається низька продуктивність у автономному режимі.
 5. Айфон працює лише при підключенні до дротового джерела енергії.
 6. Прилад починає сильно нагріватись.
 7. Батарея «роздмухується», піднімаючи задню панель – у такому разі її заміна має бути терміновою, оскільки це завдає великої шкоди як самому айфону, так і здоров’ю власника.

Більшість користувачів Дніпра замовляють ремонтні роботи після падіння ємності на 40 і вище відсотків, але всі зазначені ситуації можна вважати критичними, які потребують негайних дій.

Де можна здійснити ремонт

Щоб продовжити термін служби свого електронного помічника, зверніться до Дніпра компанії «AppleRepair». Її послуги передбачають такі напрямки:

 • Безкоштовна діагностика;
 • Ремонт та заміна запчастин оригінального виробництва;
 • Наклеювання захисного скла;
 • Встановлення нової батареї.

Для зручності клієнтів компанія пропонує оформлення замовлення в режимі он-лайн протягом декількох хвилин. Також практикується ремонт айфону із виїздом до клієнтів. Це особливо зручно тим людям, які дуже зайняті та не мають хвилин вільного часу.

Свіжі статті

гарантия на ремонт айфон

Гарантія на iPhone

Запчастини для ремонту вже включено у вартість роботи. Це — остаточна ціна. Термін гарантії Дисплей | Екран

Приєднуйтесь