050 537 18 18
096 537 18 18

Ремонт Apple у Харкові

Оригінальні запчастини Гарантія та якість від AppleRepair

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР APPLE REPAIR

Ремонтуємо Apple. Швидко. Чесно.

iphone

Ремонт iPhone

ipad

Ремонт iPad

macbook

Ремонт MacBook

imac

Ремонт iMac

apple watch

Ремонт Apple Watch

Ремонт Apple у Харкові

Ми відновлюємо материнські плати після:

 • потрапляння води
 • коротких замикань
 • перегрівів та інших
 • фізичних впливів.
Ремонт Apple в Киеве

Як ми виконуємо ремонт у Apple Repair

ДІАГНОСТИКА
Для правильної оцінки часу та складності ремонту

УГОДА ДЕТАЛІВ
Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

РЕМОНТ
Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

ПЕРЕВІРКА
Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт Apple Харків

Ремонтуємо ваші пристрої, а саме iPhone, iWatch, iPad, MacBook, iMac у місті Харків безпосередньо у сервісному центрі Apple, а також по всій Україні.

Техніка Apple не потребує додаткового представлення. Це найпопулярніший бренд у світі, і незважаючи на високу вартість «яблучної продукції», вона бажана серед користувачів. Деякі довго накопичують кошти на такий бажаний брендовий девайс. У чому ж секрет такої популярності? Насамперед, це якість продукції, адже тут справді інженери Apple постаралися на славу, подбавши про чудову збірку, якісне «залізо» про індивідуальність кожної запчастини та можливість її заміни.

Та й напевно, що основною причиною такого загального захоплення є люди. Адже якщо щось хвалять мільйони користувачів, мимоволі починаєш і сам бажати цієї речі.

Проте слід розуміти, що купуючи техніку, яка коштує кілька сотень доларів, її ремонт теж буде не дешевим. Однак не всі майстерні якісно виконують свої послуги, незважаючи на те, що їхній прайс дуже дорогий.

Як вибрати сервісний центр? Як переплатити гроші за ремонт техніки Apple? І що робити, щоби максимально уникнути більшості поломок? Намагаємося відповісти на ці запитання.

Як правильно вибрати сервісний центр?

Різних сервісних центрів існує дуже багато, але вузькопрофільних, що спеціалізуються виключно на «яблучних» девайсах – одиниці. Наш СЦ «AppleRepair» – це перший справжній сервісний центр у Харкові,

що займається виключно ремонтом Apple. Вибираючи до кого звернутися зі зламаним гаджетом, орієнтуйтесь на такі нюанси:

Вузькопрофільність. СЦ повинен займатися виключно або у пріоритеті ремонтом техніки Apple. Тільки тоді Ви отримаєте відповідний підхід і можете бути впевненими у кваліфікованості майстрів.

Ціни. Вартість ремонту Apple дорожча в порівнянні з ремонтом гаджетів від інших брендів, однак вона не повинна бути надхмарною. Якщо СЦ завищує ціни, це не ознака їхнього найкращого професіоналізму. Це ознака націнок, а ще, можливо, співпраці з посередниками, змушує подорожчати вартість послуг загалом.

Комплектуючі. У професійному СЦ завжди повинні бути в наявності оригінальні запчастини, адже техніка Apple дуже специфічна в цьому плані, і неякісна деталь не відремонтує гаджет, а ще його зіпсує.

Устаткування. Ремонтувати айфон на коліні десь у підсобці дуже погане рішення. Для якісного ремонту, майстер повинен мати спеціальне обладнання.

Оперативність. Не хочеться платити за ремонт чималі кошти та чекати на свій гаджет тижня. Справжні професіонали вміють організувати свою роботу таким чином, щоби не змушувати клієнта чекати.

сервіс. Індивідуальний підхід, безкоштовна діагностика, чесність, прозорість та відкритість.

Гарантія Ну і звичайно наявність гарантії на виконані послуги. Якщо Вам її не надають, сміливо шукайте інший СЦ.

Наш сервісний центр AppleRepair поєднує в собі всі найкращі якості, ми працюємо заради хорошого результату і об’єднуємо в собі всі критерії, які є важливими при виборі надійного сервісного центру.

Які послуги СЦ AppleRepair пропонує клієнтам?

Наша основна діяльність – це ремонт техніки Apple. Однак, у нас клієнти не тільки можуть відремонтувати свій гаджет, але й придбати новий, обміняти айфон за гарантією, або здійснити обмін Еппл на новішу модель. Ми також пропонуємо клієнтам широкий вибір захисних аксесуарів, які обов’язково виготовлені з якісних матеріалів та ідеально підходять під потрібну модель.

Основний перелік послуг:

 • Ремонт iPhone у Харкові;

 • Ремонт Pad у Харківі;

 • Ремонт AppleWatch в Харківі;

 • Ремонт MacBook у Харківі;

 • Ремонт iMac в Харківі.

 • Продаж, обмін техніки Apple

 • Продаж аксесуарів.

Сервісний центр Apple у Харкові

Наші фахівці виправлять наслідки механічних пошкоджень заміна скла, екрана, заміна сенсора, або заміна корпусу. Наслідки попадання вологи та пилу, шляхом оперативного чищення Apple після потрапляння рідини. А також вирішать проблеми зі збоями у програмному забезпеченні тощо.
Будь-яка з послуг ремонту супроводжується першочерговою безкоштовною діагностикою, безпосередньо виправленням несправності, фінальною діагностикою та гарантією на строк до року.
Як убезпечити техніку Apple від неполадок?
Для того, щоб «яблучний» девайс працював довго і безперебійно потрібно відповідально користуватися ним. Що мається на увазі:

 • Використання лише оригінального зарядного пристрою;
  використання захисних аксесуарів;
 • Профілактичне чищення від пилу та заміна темопасти (у випадку з MacBook);
 • Мінімізувати ризик падіння, ударів або контакту з рідиною.

Компанія «Apple» подбали про надійність своєї продукції, решта справ виключно за самим власником. Ну а якщо гаджет таки не вдалося вберегти, приносите нам! Наш сервісний центр «AppleRepair» швидко і за розумні гроші поверне яблучному девайсу початковий вигляд та стан, як тільки після покупки!