Ціна може відрізнятись від сайту. Актуальну ціну можна дізнатись за телефоном або в телеграм боті.

 050 537 18 18

 ул. Гагарина 8а , с 10:00 до 19:00

Ремонт iPad у Дніпрі

Выберите модель iPad, чтобы узнать стоимость ремонта.

Ремонт iPad Pro 12.9 2021

iPad Pro

Ремонт iPad Air 4

iPad Air

Ремонт iPad 9

iPad

Ремонт iPad mini 5

iPad mini

Ремонт iPad у Дніпрі

Ми відновлюємо материнські плати після:

 • потрапляння води
 • коротких замикань
 • перегрівів та інших
 • фізичних впливів.
ремонт iPad в Днепре

Ремонт iPad у Дніпрі

iPad від компанії Apple це портативні планшетні комп’ютери з широким функціоналом та різними можливостями. Подібні девайси стали незамінними для багатьох користувачів, які часто працюють поза домом, і не мають можливості всюди носити з собою ноутбук. Придбавши додатково чохол-клавіатуру, можна не відчувати ніякого дискомфорту під час роботи з документами чи іншими програмами.

Придбати iPad за доступною ціною можна в нашому СЦ AppleRepair. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію, а також здійснюємо ремонт техніки Apple. Однак поговоримо безпосередньо про ремонт iPad, його особливості та вразливі частини.

Як відбувається ремонт iPad у нашому СЦ «AppleRepair»?

Ми також працюємо з клієнтами з інших українських міст, через кур’єрську доставку «Нова пошта». Тож як усе відбувається?

 • Ви зв’язуєтеся з нами через коротку форму на нашому сайті та надсилаєте свій гаджет кур’єрською доставкою, або приходьте в сервісний центр особисто;
 • Наш спеціаліст проводить безкоштовну діагностику девайсу;
 • Узгоджуємо вартість та термін ремонту;
 • Ремонтуємо iPad;
  Проводимо повторну діагностику;
 • Відправляємо готовий гаджет кур’єром в інше місто, або ж віддаємо клієнту особисто в руки.

Серед важливих нюансів на яких хочемо наголосити, це те, що на кожну послугу ми надаємо гарантію терміном до одного року, а ще працюємо без вихідних та виконуємо терміновий ремонт iPad.

Розповімо про найчастіші види послуг, які нам доводиться виконувати.

Заміна дисплея на iPad

Дисплей iPad – найвразливіша деталь планшета. Він чутливий до всіх механічних навантажень, в результаті яких на екрані з’являються тріщини, глибокі подряпини та сколи, через що дисплей підлягає заміні. Бувають пошкодження, які не стосуються сенсора, тоді можна переклеїти лише скло, а екран залишити оригінальний. У такому разі вартість ремонту була дешевшою.

У кожному разі, точну складність поломки визначить лише професійна діагностика. У нас вона безкоштовна навіть якщо клієнт не залишає гаджет на ремонт.

Заміна акумулятора на iPad

Якщо в iPad перестав заряджатися акумулятор, або заряджається через раз, то перед придбанням нового акумулятора потрібно виявити причину несправності.

Нею може бути:

 • Несправний зарядний пристрій.
 • Підключіть до iPad інший зарядний пристрій, щоб усунути або підтвердити цю причину.
 • Зламавсяроз’єм.
 • Якщо при зміні кута входу зарядного пристрою в гніздо індикація відображає заряд акумулятора, то проблема саме в гнізі.
 • У такому разі необхідний ремонт або заміна роз’єму в iPad;
 • Несправний акумулятор. Індикатор показує, що заряд відбувається, але цього не відбувається. Потрібна заміна акумулятора.

Ми виконуємо заміну батареї, або ремонт або заміну роз’ємного живлення використовуючи при цьому виключно оригінальні запчастини.

Буває, що причиною ремонту є проникнення води у пристрій, внаслідок чого електроніка стає несправною через контакт із рідиною. Також не окремий випадок непрацездатності wi-fi на iPad. Причиною несправності може бути збій в ОС або модуль вай-фай, що вийшов з ладу. Якщо в першому випадку достатньо перевстановлення OS, то в другому необхідна заміна wi-fi модуля iPad.

Потрібен гарантійний ремонт iPad: Чому варто обирати наш сервісний центр?

Ми можемо нескінченно говорити про свої переваги порівняно з конкурентами, однак наведемо кілька вагомих аргументів, чому клієнти обирають нас.

 • Доступна вартість ремонту. Ми працюємо без посередників, тому наші ціни приємно вражають клієнтів;
 • Чесність та прозорість. Ми проводимо безкоштовну діагностику протягом кількох хвилин у присутності власника.
 • Пропонуємо на вибір оригінальні запчастини або висококласні копії та заздалегідь говоримо вартість та термін ремонту;
 • Оперативність. Ми одні з небагатьох працюємо без вихідних, а ще завжди стежимо за наявністю необхідних комплектуючих, щоб ніщо не завадило максимально швидко розпочати виконання замовлень!
ремонт iPad в Днепре

Ремонт iPad у Дніпрі

Райони обслуговування Apple по Дніпропетровську: Центр (Мост-сіті), ЦУМ, Пасаж, Європейська площа, Катеринославський бульвар), Гагаріна, Кірова, Робоча, Пушкіна, Чернишевського, Нагірка, Танк, Комунар, Караван, Лівобережний 2,3, Воронцова, Сонячний , Перемога, Тополя, Підстанція, Даффі, 12 квартал, Терра, Петровського.