Ціна може відрізнятись від сайту. Актуальну ціну можна дізнатись за телефоном або в телеграм боті.

 050 537 18 18

Вас вітає незалежний сервісний центр Apple Repair

Надаємо якісний сервіс та гарантію на усі ремонти. Ви можете довірити нам свої пристрої!

 ул. Гагарина 8а , с 10:00 до 19:00

%имя файла%

Виберіть свій пристрій

%имя файла%

Ремонт iPhone

%имя файла%

Ремонт iPad

%имя файла%

Ремонт MacBook

%имя файла%

Ремонт iMac

%имя файла%

Ремонт Apple Watch

%имя файла%

Чому нам довіряють?

Кваліфіковані майстри

Усі майстри сервісу Apple Repair мають великий досвід у діагностуванні та ремонті техніки Apple

%имя файла%

Повна діагностика

Вона виявляє всі слабкі місця та точну причину несправності.
%имя файла%

Ремонт

Діагностика та модульний ремонт виконуються протягом 1-3 днів. Якщо поломка складніша, то ми погодимо з Вами термін, а статус замовлення Ви можете відстежити

Гарантія якості

Ми не боїмося брати відповідальність за те, що робимо. Тому надаємо гарантію на 365 днів.
%имя файла%

Налаштування та підтримка програмного забезпечення

Наші фахівці допоможуть вам налаштувати “під себе” будь-який пристрій Apple. Наприклад, встановлять систему, перенесуть дані, допоможуть створити обліковий запис Apple ID та багато іншого.
%имя файла%

Як ми виконуємо ремонт у Apple Repair

ДІАГНОСТИКА
Для правильної оцінки часу та складності ремонту

УГОДА ДЕТАЛІВ
Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

РЕМОНТ
Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

ПЕРЕВІРКА
Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт Apple у Дніпрі

Ремонтуємо ваші пристрої, а саме iPhone, iWatch, iPad, MacBook, iMac у місті Дніпро (Дніпропетровськ) безпосередньо у сервісному центрі Apple, а також по всій Україні.

Оскільки техніка Apple з кожним днем ​​набирає все більше популярності зростає і кількість сервісних центрів з ремонту та відновлення яблучної техніки Епл. Тільки поряд з багатьма центрами можна відзначити, що не кожен сервіс має спеціальні інструменти та спеціалізоване обладнання для виявлення точної причини поломки та подальшого усунення несправності гаджетів.Крім того, важливим залишається той факт, щоб самі майстри-інженери мали досвід роботи і були кваліфіковані в області відновлення девайсів від Apple. Такі стандарти важливі тому, що техніка досить дорога і помилки неприпустимі в процесі роботи та обслуговування наших клієнтів.

Перш ніж звернутися до якогось сервісу необхідно бути обізнаним щодо якості його роботи та обслуговування, якщо ваша техніка iPhone, iWatch, iPad, iMac, MacBook або можливо у вас є iPod від виробника яблучної техніки, зверніть увагу на відгуки та рейтинг сервісів у пошуковій системі, щоб зробити правильний вибір. Сервісний центр, що виконує якісну роботу, завжди підкріплює свої слуги гарантійним бланком, що є підставою офіційного обслуговування. Саме такі послуги надає наш сервісний центр, даючи гарантійні документи при роботі з технікою Apple в Україні по всій її території, чий головний центр знаходиться в місті Дніпро (Дніпропетровськ).

Досвід роботи нашого сервісного центру понад 7 років і зумовлено тим, що компанія Apple офіційно зайшла на український ринок 2014 року. Ми надаємо ремонт підкріплений гарантійними зобов’язаннями з дотриманням стандартів та якості Епл.

Основний перелік послуг:

 • Ремонт iPhone у Дніпрі;
 • Ремонт iPad у Дніпрі;
 • Ремонт AppleWatch у Дніпрі;
 • Ремонт MacBook у Дніпрі;
 • Ремонт iMac у Дніпрі.
 • Продаж, обмін техніки Apple
 • Продаж аксесуарів.

Ремонт iPhone у Дніпрі: заміна скла чи екрана?

За нашими спостереженнями є девайси, які потрапляють під ремонт найчастіше і це ті пристрої, якими ми з вами користуємося протягом дня на постійній основі, смартфон або кишеньковий комп’ютер, мобільний телефон або відомий як iPhone. Ми використовуємо цей гаджет найчастіше і найпоширеніша поломка – це несправність, яка вимагає такий ремонт як заміна скла екрана, або повністю заміну екрана. І ми звикли вважати це яблучна техніка найнадійніша і якісна, тільки це не страховка від випадків, які не потрапляють під гарантійне, неакуратне використання або некоректне встановлення програмного забезпечення може вивести пристрій з робочого стану.

З цієї причини більшість наших клієнтів звертаються до нас за ремонтом Айфонів (iPhone) з такими проблемами як, заміна скла або екрана пристрою, а також акумулятора або через те, що пристрій не запускається і не реагує зовсім.

Ремонт MacBook у Дніпрі: заміна клавіатури або акумулятора?

Наступний девайс який часто потрапляє до нас на ремонт це MacBook Air і MacBook Pro, а також iMac адже у вік технологій ці пристрої завжди виконують роль надійних робочих помічників. Ми завжди готові надати профілактику вашим комп’ютерам та високоякісний сервісний ремонт, надавши чищення від пилу та заміну термальної пасти (термо-паста), заміну комплектуючих на нові деталі, перевстановлення Програмного Забезпечення (ПЗ).

Ремонт iPad у Дніпрі: заміна скла чи екрана?

У наш час важлива мобільність і планшет iPad виконує більшість потреб користувачів і по тому як він менш схильний до поломок, все ж таки має ряд проблем з якими стикається користувач такими як і на iPhone, в ході неправильної або некоректної експлуатації які вказані виробником і з цього ми робимо заміну екрана, або окремо скла екрана iPad, заміна акумулятора, усунення коротких замикань або заміна скла камери.

Рідкісним пристроєм на сьогодні може служити медіа та аудіо програвач iPod, але ми ремонтуємо всі пристрої компанії Apple.

Ремонт Apple Watch у Дніпрі: заміна скла чи екрана?

Невід’ємним стає пристрій iWatch який активно використовується людьми для відстеження часу, якості здоров’я, це надійний помічник у спорті для виміру показників та спортивних досягнень і в процесі щоденного використання схильні до різних поломок: заміна скла, заміна екрану, усунення помилок ПЗ.

Сервісний центр Apple у Дніпрі

Більшість сервісних ремонтів здійснюються протягом декількох годин або одного робочого дня, внаслідок складних поломок ми інформуємо наших клієнтів і погоджуємо терміни, дотримуючись всіх стандартів якості.

Поряд із усіма вищезгаданими стандартами сервісний центр Apple має ряд таких якостей:

 • Безкоштовна діагностика;
 • Оригінальні комплектуючі;
 • Адекватна вартість, що відповідає актуальному курсу;
 • Експрес-ремонт;
 • Видача гарантій на виконані роботи у вигляді документа з печаткою.

Як відбувається весь цикл ремонту. При зверненні до сервісного центру ми приймаємо ваш пристрій на діагностику та видаємо вам документ із печаткою, що підтверджує, що ваш пристрій знаходиться у нас; після виявлення причини поломки ми зв’язуємося з вами по телефону та озвучуємо поломку та вартість ремонту, а також терміни виконання роботи; при повному узгодженні ми розпочинаємо роботу над вашим пристроєм. Терміни виконання роботи залежать від складності поломки та можу займати від 30 хвилин до 2-3 днів. Після закінчення ремонту ваш пристрій проходить тестування та видається вам у робочому стані.

Жодна дія не буде зроблено самовільно і кожен етап буде виконаний за повного узгодження з клієнтом сервісу.

Авторизований сервісний Apple у місті Дніпро (Дніпропетровськ) надає весь спектр послуг з надання ремонтів будь-якої складності, будь-яких девайсів компанії Apple. Винятком є ​​пристрої, які були схильні до повного руйнування або більшої частини пристрою.

Не гарантійний випадок ремонту техніки яблучного виробника є фізичне пошкодження що передбачає ремонт із заміною деталей або частковим чищенням контактів, плат з мікросхемами, відновленням або заміною кнопок та шлейфів. Частим є заміна корпусу мобільного пристрою iPhone, у комплекті із заміною скла камери, заміною заднього скла корпусу телефону та його проклеюванням спеціальними засобами; або заміна частин мікросхеми донорами чи оригінальними запчастинами.

Для повноцінної роботи вашого пристрою ми гарантуємо офіційне встановлення програмного забезпечення на ваші пристрої, перепрошивка або встановлення програмного забезпечення (ПЗ), завантаження необхідних програм та програм, щоб ваш пристрій міг коректно працювати.Цей процес абсолютно безпечний для ваших даних на пристрої, ми зберігаємо всі дані пристроїв у резервну копію, після чого вони успішно відновлюються. Цей процес необхідний при таких діагнозах як гальмування процеси роботи пристрою, програмне сміття, гальмування відгуку роботи пристрою і все це може відбуватися через розжарювання непотрібних програмних файлів і програм, некоректні оновлення.Очистивши пам’ять пристрою і прибравши старі системні файли зі старими оновленнями, ми звільняємо портальний простір вашого пристрою для кращої роботи, зберігши всю інформацію, яка вам необхідна.

Ремонт Apple в Киеве

Найчастіший запит ремонт iPhone Дніпро і ми раді вам допомогти у багатьох районах обслуговування по Дніпру: Центр Дніпро, Центр (Пасаж), ЦУМ, ТЦ Мост-Сіті, Каскад Плаза, Європейська площа, проспект Гагаріна, проспект Кірова, ТЦ Нагірка, Слобожанський, ЖМ Перемога 1-6, Підстанція, ТЦ Даффі, Комунар, Червоний камінь, Лівобережний 2-3, Тц Караван, проспект Карла Маркса (Дмитро Яворницького), ТЦ LIBRARY.

Часті питання про ремонт Apple

✅ Де можна виконати Ремонт Apple у Дніпрі?

✅ Яку запчастину встановлюєте?

Процедура ремонту Ремонт Apple в Дніпрі проводиться з використанням тільки оригінальних комплектуючих.

🔬 Яка гарантія на ремонт Apple в Дніпрі ?

Наш сервісний центр надає гарантію до 12 місяців на ремонт Apple в Дніпрі . Гарантія розповсюджується на деталь, яку ми встановили на Ваш пристрій. Винятком гарантійного обслуговування є: порушено гарантійні пломби, наявність фізичних пошкоджень запчастини та попадання води.