Ціна може відрізнятись від сайту. Актуальну ціну можна дізнатись за телефоном або в телеграм боті.

 050 537 18 18

Picture of Apple Repair

Apple Repair

Нова кнопка «Не подобається» TikTok має на меті виховувати доброту та безпеку

%имя файла%

TikTok зараз тестує кнопку «не подобається» , щоб допомогти користувачам «відчути більше контролю над коментарями». Користувачам, які беруть участь у тестуванні, можуть не сподобатися будь-які коментарі, які вони вважають нерелевантними або неприйнятними. Гігант соціальних мереж представив цю нову функцію в дописі в блозі про виховання доброти та безпеки на платформі.

Ці зусилля спрямовані на те, щоб продовжувати створювати справжню взаємодію з користувачами TikTok. «Щоб уникнути неприязні між учасниками спільноти чи деморалізації творців, лише той, хто поставив «не подобається» коментарю, зможе побачити, що він це зробив».

TikTok також надсилає нагадування авторам щодо параметрів фільтрації коментарів та масового блокування й видалення. Частина ініціативи безпеки TikTok, ці нагадування призначені для творців, які отримують багато негативних коментарів.

Крім того, компанія заявляє, що незабаром повідомить громадськість про результати тестування та про те, чи буде вона офіційно оприлюднювати кнопку «не подобається» всім користувачам.

Скріншот із кнопкою «Не подобається».
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x